O firmie

Firma DiMedical to nowoczesna i innowacyjna jednostka prowadząca działalność w trzech obszarach związanych z medycyną kliniczną i estetyczną w ramach Centrum Badawczo-
Rozwojowego, Laboratorium Diagnostyki Klinicznej oraz Kliniki Medycyny Estetycznej.
 
Centrum Badawczo-Rozwojowe DiMedical prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe w zakresie opracowania innowacyjnych metod diagnostycznych opartych o techniki biologii molekularnej, mikrobiologii oraz spektrometrii mas. Efektem prac B+R są innowacje procesowe w postaci metod diagnostycznych i badań klinicznych, jak również innowacje produktowe w postaci gotowych testów diagnostycznych.
 
Laboratorium Diagnostyki Klinicznej DiMedical – zaawansowana diagnostyka mikrobiologiczna oparta o nowoczesne i klasyczne metody diagnostyczne, diagnostyka immunologiczna, nowoczesne testy oparte o techniki spektrometrii mas i genetyczne.
 
Klinika Medycyny Estetycznej DiMedical – jesteśmy jedną z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w województwie łódzkim. Oferujemy zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii, a także porady lekarzy specjalistów, pracujących w naszej poradni.